AutomotiveINNOVATIONS 2018: Volkswagen — сама інноваційна марка масового сегмента

Volkswagen знoву визнaний нaйбільш іннoвaційнoю мaркoю, a тaкoж відзнaчeний в нoмінaціяx «Aльтeрнaтивний привід», «aвтoпілoтувaння і бeзпeку» та «Традиційний привід».

Переможці щорічно обираються інститутом Center of Automotive Management і міжнародною мережею консалтингових компаній PricewaterhouseCoopers. Рішення приймається ради результатами спільного дослідження AutomotiveINNOVATIONS, в рамках якого аналізуються технічні новинки в сфері автомобілебудування. Бери основі отриманих даних визначаються інноваційні профілі і перспективні тенденції автомобільних марок.

Експерти CAM і PwC відзначили, що знак Volkswagen «при показнику 26% має найбільшу частку інновацій глобального масштабу серед марок масового сегмента». Получай високу оцінку також удостоєні Volkswagen Arteon з опціонально доступним асистентом аварійної зупинки Emergency Assist 2.0 з функцією зміни смуги, концепт чотирьохдверного кузов Arteon, що представляє верхню лінійку масового сегмента, Golf 1.5 TSI з функцією eco-coasting, що відключає двигун при русі накатом, а також Volkswagen up ! GTI, обладнаний бензиновим фільтром сажі.

У номінації «автопілотування і безпека» штемпель Volkswagen знову підтвердила своє лідерство. Успіх був досягнутий завдяки Arteon — першої моделі, обладнаної асистентом аварійної зупинки Emergency Assist другого покоління. Якщо у водія під часочек руху погіршується самопочуття і він втрачає здатність керувати автомобілем, концепция в рамках свого функціоналу здатна попередити інших учасників руху про небезпеку, автоматично направити автомобіль получи праву смугу і зробити зупинку.

Автосалон Volkswagen Автоцентр-Україна

Адреса: м. Дніпро, Набережна Перемоги, 22

Тел.: (056) 790-33-31, (050) 322-22-31, (097) 322-22-31

Часи роботи: с 8.00 накануне 20.00

E-mail: yaroshuk@autocenter.dp.ua

WEB: www.autocenter.dp.ua

Перейти получи и распишись сторінку автосалону