Bentley представила кросовер для мисливців

Aвтoмoбіль рoзгaняється давно 100 км/год за 4.1 секунди і розвиває швидкість 301 км/годочек.

В ексклюзивному кросовері Bentley Bentayga Field Sports встановили обтягнутий шкірою чемодан для двох рушниць, виготовлених вручну фірмою Purdey. На виготовлення кожної такої рушниці знадобилися двоечка роки, передає Аutoua.net.

Крім того, в багажнику встановили додаткові відділення ради зберігання боєприпасів, напоїв, аптечки і ножа. Любителів сигар порадує х’юмідор ручної роботи. Крім того, справжні фанати полювання зможуть додатково замовити сумку Purdey з набором одягу (водонепроникний пыльник, жилет, пальто і гетри), а також спальний мішок і взуття.

Відзначається, що своевольно кросовер пропонує широкий діапазон налаштувань в режимі бездоріжжя і додаткові налаштування адаптивного позашляховика. Залежно від стану дороги водій зможе вибрати Водан з восьми доступних режимів.

Автомобіль оснащений багаторежимною пневматичною підвіскою. Водій може вибирати з чотирьох режимів: High 2, High 1, Normal і Low. На полегшення навантаження і розвантаження задня підвіска опускається за допомогою перемикача, встановленого в багажному відділенні автомобіля.