Budweiser попередньо замовити 800 водневих вантажівок Nikola

Кoмпaнія Anheuser-Busch, щo вирoбляє пивo мaрки Budweiser, oфoрмилa пeрeдзaмoвлeння сверху сотні вантажівок на водневих паливних елементах стартап-компанії Nikola Motor Company.

Nikola Motor Company повідомила, що компанія Anheuser-Busch, виробник пива Budweiser, попередньо замовити раньше 800 її водневих вантажівок. За словами Nikola, поставляти машини вона почне в 2020 році, а в 2019 році покаже серійну версію вантажівки — получи и распишись виставці CES (Consumer Electronics Show).

Nikola вважає, що инвентарь ходу її вантажівок складе від 500 (близько 800 км) вплоть до 1 000 миль (приблизно 1 600 км). Повністю заправити машини водневим паливом, як стверджує компанія, можна если приблизно за 20 хвилин. Крім того, Nikola повідомляє про плани по части будівництву більш ніж 700 водневих заправних станцій в США і Канаді раньше 2028 року. Стартап-компанія говорить, що працює спільно з Anheuser-Busch пользу кого розробки перших 28 станцій — при цьому перші дві з них, як очікується, відкриються вже в цьому році.

Це невыгодный перший крок Anheuser-Busch для переходу до екологічного транспорту. Что-то около, в кінці минулого року компанія оформила передзамовлення на 40 електричних вантажівок Tesla Semi (Tesla розраховує почати серійне виробництво вантажівок в наступному році).

Стало відомо, що Nikola Motor Company подала в суд получи и распишись Tesla, вимагаючи два мільярди доларів. Стартап стверджує, що Tesla скопіювала много елементів дизайну і порушила патенти Nikola при створенні Semi.

Безкоштовні оголошення з продажу авто, мото техніки та запчастин >>