Ford Focus нового покоління

Кoмпaнія Ford прeдстaвилa Focus чeтвeртoгo пoкoління. Нoвинкa з'прийти нa єврoпeйськoму ринку вжe в цьoму рoці.

Нoвий Ford Focus, як і раніше, если доступний в трьох варіантах кузова — п'ятидверний хетчбек, універсал і седан (Focus в кузові «седан» если доступний лише в Азії). Однак при цьому він вперше если доступний в крос-версії Active і розкішної версії Vignale.

 

Новий Focus став першою моделлю Ford, побудованої получи и распишись новій модульній платформі C2. Хетчбек став довшим за попередника для 36 мм, таким чином довжина сладає 4378 мм. Размах зменшилася на 20 мм і складає тепер 1825 мм; висота стала менше держи 43 мм і дорівнює 1 454 мм; вага зменшилася сверху 88 кг. Колісна база збільшилася на 53 мм — її розмір став дорівнює 2683 мм.

 

Буква двигунів Focus четвертого покоління складається з бензинових турбодвигунів EcoBoost і дизельних моторів EcoBlue. Трьохциліндровий двигуни будуть доступні в версіях об'ємом 1,0 літра і 1,5 літра та отримають функцію деактивації одного циліндра при малих навантаженнях; вони також будуть доступні в різних варіантах потужності: 1.0 двигун — у версіях з 85, 100 і 125 к.с., а 2.0 — у версіях з 150 і 182 к.с.

 

Дизельні ж мотори будуть йти в версіях об'ємом 1,5 і 2,0 літра; перший если доступний в двох варіантах потужності — 95 к.с. і 120 к.с., другий а, дволітровий дизель з 150 к.с. Двигуни зможуть поєднуватися з новою 8-ступінчастою автоматичною коробкою перемикання передач або з 6-ступінчастою механічною КПП.

Focus четвертого покоління також отримає багате технологічне оснащення — зокрема, активного помічника парковки другого покоління, систему кругового огляду Co-Pilo360, функцію розпізнавання знаків обмеження швидкості, а також очередь інших функцій і систем. Крім того, новий Focus стане першою моделлю Ford в Європі, що отримала проекційний монитор.

 

Focus нової генерації також отримає ряд систем безпеки — в їх список увійдуть налаженность запобігання зіткнень з функцією визначення пішоходів і велосипедистів, система поставарійного гальмування, дефинитив попередження про наближення транспорта при виїзді з парковки заднім ходом і інші системи.