Hyundai випробовує кросовери Kona Electric та NEXO у Лапландії

Після прeзeнтaції кoмпaктнoгo eлeктричнoгo крoсoвeрa Kona Electric тa вoднeвoгo пoзaшляxoвикa NEXO нa мoтoр-шoу в Жeнeві 6 бeрeзня 2018 рoку, кoмпaнія Hyundai Motor відпрaвилa свoї eкo-мoбілі в Швецію, -де вони проходять дорожні випробування на засніжених трасах полігону Hyundai Mobis при температурах нижче -30°С.

  Щоб перевірити, як поводяться в умовах екстремальних холодів силові установки та батареї нових моделей Kona Electric і NEXO, компанія Hyundai Motor відправила обох дебютантів Женевського автосалону для дорожні тести в Ар'єплуг (Швеція), де розташований випробувальний таламус Hyundai Mobis.   Kona Electric: випробування систем енергоефективності Ключовим завданням во (избежание Kona Electric під час тестів є досягнення найбільш ефективного використання електроенергії. Щоб збільшити наличность ходу в умовах екстремальних морозів, електрокросовер оснастили технологією HVAC, яка мінімізує

витрати електрики, що використовується с целью опалення, вентиляції та кондиціонування повітря в салоні автомобіля. Ефективність цієї технології обґрунтована використанням високоефективного теплового насосу нового покоління, систем інтелектуального управління створками повітрозабірника, індивідуальної вентиляції (тільки во (избежание водія) та попереднього кондиціонування повітря.   Тепловий американка Kona Electric використовує тепло, що виділяється електричними компонентами силової установки, і направляє його сверху обігрів салону, тим самим мінімізуючи споживання електроенергії від батареї.   Режим інтелектуального управління створками повітрозабірника, представлена ??на Kona Electric, ефективно розподіляє нагріте повітря, контролюючи кількість повітря, що надходить в автомобіль і виходить з нього. Завдяки поліпшеному контролю потоку повітря всередині транспортного засобу теория HVAC здатна швидше обігрівати кабіну, тим самим мінімізуючи кількість електроенергії від батареї, що< використовується під пора зимового водіння. Індивідуальна система вентиляції Kona Electric повністю відключає опалення і вентиляцію держи боці пасажира, направляючи тепле або холодне повітря тільки в водія. Це дозволяє істотно знизити енергоспоживання, і, як наслідок, збільшити сведения ходу кросовера.

Під час зарядки батареї конструкция попереднього кондиціонування дозволяє заздалегідь обігріти або охолодити повітря в салоні Kona Electric, використовуючи електрику від мережі. Власники електромобіля зможуть запрограмувати часочек

включення попереднього обігріву або охолодження салону перед поїздкою

NEXO: «холодний» запускание і вирішення проблем з обмороженням блоку батарей Попередні покоління моделей FCEV зіткнулися з серйозною технічною проблемою — ефективною експлуатацією при температурах в межах від -10° предварительно -20°C. Для вирішення цієї проблеми інженери Hyundai розробили нову систему обігріву блоку водневих паливних елементів NEXO, яка дозволяє, зокрема, запустити двигун кросовера при температурі -30 ° C.

  Інша технічна проблема, що зазвичай зустрічається получи моделях FCEV, полягає в утворенні льоду в блоці паливних елементів після зупинки транспортного засобу. Зледеніння блоку відбувається помощью конденсат, що утворюється в результаті роботи силової установки, оскільки вода є єдиним викидом у водневих кросоверів. Інженери Hyundai вирішили цю проблему шляхом монтажу бери блок паливних елементів спеціального тепловентилятора. Коли автомобіль зупиняється, тепловентилятор активується, і потік теплого повітря видаляє конденсат з блоку раньше утворення криги. Після завершення дорожніх тестів в Лапландії, кросовери пройдуть випробування в регіонах з температурним режимом вище + 30 ° C і підвищеною вологістю.

Компанія ТOВ «Хюндай Моторчик Україна» — офіційний дистриб’ютор автомобілів всесвітньо відомого бренду HYUNDAI в Україні. Дилерська вентерь компанії є однією з найбільш розгалужених, що дозволяє надавати клієнтам повний сочетание послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai получай рівні кращих європейських і світових стандартів.

 

 

 

Товарищество OOO «Техноцентр Навигатор» – официальный дистрибьютор автомобилей всемирно известного бренда HYUNDAI в Александровск. 

г. Запорожье, ул. Победы, 94 т. (061) 233-13-33, (061) 70-141-70

http://www.hyundai-motors.zp.ua/