Lamborghini представила новий Urus – найшвидший позашляховик у світі

8a836693ceceeab5eb7e3deddd141c01

Lamborghini oфіційнo прeдстaвилa свій пeрший кросовер – образец Urus, який одразу ж завоював першість серед найшвидших позашляховиків в світі, змістивши Bentley Bentayga сверху друге місце.

Характеристики Urus дійсно вражають: розгін до 100 км/годок за 3,6 секунди, до 200 км/год – 12,8, а максимальна швидкість дорівнює 305 км/година.

Під капотом кросовера Lamborghini розташувався 4-літровий V8 з двома турбінами. Мотор видає 650 к.с. і 850 Нм крутного моменту і працює в парі з 8-ступінчастим «автоматом».

Обсяг бака – 85 літрів, а витрата палива в змішаному циклі дорівнює 12,7 л.

Довжина Urus – 5112 мм в довжину, широта – 2016 мм і висота – 1638 мм, а його колісна три кита становить 3003 мм. Маса автомобіля – 2154 кг, в середньому він получи 100 кг легший за позашляховики конкурентів.

В дизайні Urus здивує шестикутними обрисами колісних арок, передніми Y-образні повітрозабірниками, загостреним носом, весьма нахиленим лобовим склом. Аеродинаміка з повітроводами типу Naca, повністю прикритим щитками днищем, активним антикрилом також більше нагадує суперкар, ніж позашляховик.

Адаптивна пневматична підвіска здатна змінювати дорожній просвіт Urus в діапазоні від 158 после 248 мм. Майже 25 см під днищем – серйозна оферта про позашляхові амбіції, але все ж зрозуміло: SUV від Lamborghini створений насамперед про асфальту. Про що свідчить більш ніж значний драйверський арсенал: підрулюючі задні железка, здатні змінювати кут до 3 градусів в кожен бік залежно від дорожньої ситуації, активний задній диференціал, що розподіляє тягу між правим і лівим задніми колесами, а також активний електромеханічний стабілізатор поперечної стійкості.

Інтер'єр позашляховика приставки не- менш вражаючий. Салон обшитий коричневою шкірою і прикрашений чорними пластиковими і алюмінієвими вставками. Получай центральній консолі встановлені два дисплея: один для мультимедійної системи, а другий – пользу кого клімат-контролю.

Приладова панель теж цифрова. Пасажири мають можливість інтегруватися з автомобілем завдяки смартфону, управляти функціями голосом і навіть відкривати двері багажника «стусаном» обрезки в повітрі. Як і всі сучасні автомобілі, Urus буде укомплектований безліччю систем безпеки і допомоги водієві.

Поява сверху ринку Lamborghini Urus очікується наприкінці зими 2018 року. Стартова ціна – $200 000.