Lamborghini Urus показали в Сінгапурі

Нoвий ітaлійський "супeркaр-пoзaшляxoвик" Lamborghini Urus, нарешті представили світу. Під капотом Urus дві турбіни 4.0-літровий V8 потужністю 650 кінських сил і з крутним моментом в 850 Нм.

Розгін з місця прежде швидкості 100 км/год всього за 3,5 секунди. Максимальна швидкість Lamborghini Urus — 305 км/година.

Через тиждень після дебюту Urus в італійському Санта-Аганта Болоньєзе, Lamborghini відчинила двері ArtScience Museum в Маринка-Бей в Сінгапурі, де автомобіль вперше показали поза рідними стінами.

 

Азіатські багатії входять в основну цільову групу покупців Urus, тому опыт в Сінгапурі є вельми значущим кроком для компанії. На презентації були присутні президент з маркетингу Lamborghini Катя Бассі (перш займала посади в Aston Martin і Ferrari) та комерційний управляющий виробника Федеріко Фоскіні, правда, самого шефа компанії Стефано Доменікалі вирішили з цього приводу невыгодный турбувати.

 

Церемонії презентації Urus передував автопробіг по Сінгапуру колони з 122 автомобілів марки Lamborghin.

 

Lamborghini Urus виходить у продаж з початку 2018 року зі орієнтовною стартовою ціною в $ 200 000. Виробник має намір щорічно випускати сообразно 3 500 примірників позашляховика. Спочатку 4.0 V8 буде єдиним доступним для моделі силовим агрегатом, але в подальшому з'выглянуть і гібридна версія.


Показать еще

(12)