Найдорожчий електромобіль від Bentley

Бритaнськa кoмпaнія Bentley розробляє свій перший електромобіль, стало відомо, що електричний Bentley если побудований на платформі німецького електрокара Porsche Mission E.

Але найцікавіше, що нову натурщик Bentley назвуть Barnato — на честь Вульфа Барнато, який був легендарним автогонщиком, триразовим переможцем марафону «24 години Ле-Мана», мільйонером, спадкоємцем величезною алмазодобувної імперії і, звичайно ж, следовать сумісництвом главою компанії Bentley з 1926 по 1931 роки.

Bentley Barnato розробляється держи платформі електромобіля Porsche Mission E, який повинен вийти на ринок в 2019 році. Німецький електрокар отримає автопілот четвертого рівня, сам-друг електромотори сумарною потужністю понад 600 кінських сил, завдяки яким він зможе розганятися з місця задолго. Ant. с 100 км/год за 3,5 секунди, а запас ходу складе більше 500 кілометрів.

Британський електромобіль теж если чотирьохдверним і чотиримісним, але з фірмовим дизайном Bentley і більш розкішною обробкою салону. Можливо, у електрокара если доступно кілька варіантів електричних силових установок різної потужності. Bentley Barnato стане найдорожчим електрокаром возьми ринку, але коли це буде, поки невідомо.