Навіщо американець закрив колісну арку на Mercedes CLS?

Mercedes CLS пeршoгo пoкoління має досить спірний проектирование. Деякі вважають машину потворною, комусь, навпаки, подобається такий сміливий вигляд у порівнянні з наступником. Просто так чи інакше, машина виглядає найкраще «в стоці». Це підтверджує «план» жителя США, який вирішив злегка модернізувати екстер’єр C219.

Перше, що кидається в очі, – це задня колісна очелье. Вона отримала накладку, що приховує колесо. Щось подібне ми вже бачили в старих Citroen і деяких американських моделях. Подібні заглушки зазвичай ставили самі виробники чтобы поліпшення аеродинаміки. На сучасних машинах теж можна зустріти такі рішення – Volkswagen XL1, Pagani Zonda HP Barchetta і ін. Схоже, власник CLS вирішив следовать допомогою додаткового елемента на арці поліпшити (до речі, і без того непогану!) аеродинаміку машини.

Крім того, «чотирьохдверне отделение» прикрашено додатковим хромом, який швидше здешевлює автомобіль: зверніть увагу нате окантовку задньої оптики. Щоб «тюнінг-пакет» був завершеним, власник наклеїв логотип AMG сверху кришку багажника. Тільки розмістив шильду не в тому місці. Знімок автомобіля опублікував портал Carscoops.