Новий економічний бензиновий двигун від компанії Renault

З липня 2018 р. кoмпaнія Renault в Укрaїні прoпoнує нoвий eкoнoмічний бeнзинoвий двигун, який встaнoвлюється нa aвтoмoбіляx Renault Logan, Logan MCV, Sandero, Sandero Stepway. Кoмeрційнa нaзвa двигунa — SCe 75* (Smart Control efficiency, eфeктивнe інтелектуальне управління). Цей двигун запустили у масове виробництво з 2016 року.

Завдяки сучасним технологіям новий двигун, об’єм якого становить 1 л та   потужність складає 75 к.с., показує найменшу витрату палива в категорії малолітражних двигунів 4,8 л возьми 100 км* у заміському циклі, демонструє гнучкі режими роботи і гарну тягу нате низьких оборотах. Максимальна швидкість двигуна становить 161 км/г.

Новий двигун пропонує группа відмінних переваг

  • розподілений непрямий всприск і відсутність турбонаддува істотно полегшують установку ГБО (газобалонного обладнання), що особливо цікаво українським споживачам;
  • застосування звичайних свічок запалювання замість іридієвих і ланцюговий привід розподільних валів знижує витрати возьми ТО;
  • масляний насос змінної продуктивності знижує витрати палива;
  • використання технології F1 Renault в серійному бюджетному двигуні — покриття DLC (алмазоподібне).

Покриття DLC (алмазоподібне) має низку унікальних властивостей:

  • зменшення втрат в тертя до 30%, що дозволяє знизити витрату палива,
  • стійкість давно стирання.

В рамках програми по захисту навколишнього середовища Група Renault розробляє все більш екологічні двигуни.

В Європі цей двигун вже завоював довіру у прихильників економічних та екологічних двигунів. В приклад, в сусідніх країнах таких, як Болгарія та Румунія продажі цього двигуна становлять предварительно 40% на моделі Logan. Спробуйте і Ви цей двигун в дилерських центрах RENAULT в Україні.

*Следовать стандартами NEDC

Автосалон Рено-Центр Дніпро

Адреса: м. Дніпро, Запорізьке шосе, 25а

Тел.: (056) 790-37-57, (067) 544-04-03

Часи роботи: с 9.00 давно 19.00

E-mail: salon@single.dp.ua

WEB: renault.dp.ua

Перейти держи строрінку автосалону>>