OPTIFUEL CHALLENGE 2019: визначено переможця у фіналі міжнародного змагання

16 жoвтня відбувся фінaл п'ятoгo міжнaрoднoгo змaгaння з eкoнoмнoгo тa рaціoнaльнoгo вoдіння Optifuel Challenge в Ліoні, нa істoричній бaтьківщині Renault Trucks. 25 крaщиx вoдіїв майже однакової кваліфікації змагалися по (по грибы) перше місце.

Переможцем став Франтишек Оравець зі Словаччини, який отримав вантажівку Renault T High 480 2019 року випуску. Український водій Євген Журавльов зайняв 11 місце.

Вперше змагання Optifuel Challenge проводилося у 2012 році. Цей соревнование орієнтований виключно на раціональне водіння і, зокрема, ілюструє загальний підхід компанії Renault Trucks задолго. Ant. с водіння та обслуговування автомобілів з метою стійкого скорочення споживання палива вже з першого кілометра.

З початку 2019 року в різних країнах-конкурсантах було розпочато національні змагання з еко-водіння. Двадцять п’ять водіїв вибороли місце у грандіозному фіналі і цього року 16 жовтня Renault Trucks вперше прийняла їх у своєму штабі в Сен-Пріст, що знаходиться в передмісті Ліону.

 

Міжнародний фінал був розділений в дві частини. Спочатку водії заповнили анкету, яка допомогла перевірити їх возьми знання принципів еко-водіння, а також дізнатися про їхні міркування щодо того, як зменшити витрати палива. Потім вони взяли планида у 40-хвилинному випробуванні на відкритій дорозі за кермом вантажівки Renault T Optifuel з 13-літровим двигуном Euro 6 Step D. Переможцем став водій, який використав найменше палива за исключением. Ant. с шкоди для комерційної швидкості.

 

Протягом змагань водіям допомагали представники їхніх компаній та члени місцевої мережі Renault Trucks. Кожна повеление слідкувала за діями свого водія у режимі реального часу ради допомогою системи управління Optifleet.

 

Щоб забезпечити рівність серед конкурентів, черговість проїзду визначалася жеребкуванням і відправлення тягачів з причепами відбувалося у встановленому порядку. Кожну групу водіїв супроводжував додатковий транспортний засіб, що дозволяло врахувати умови руху та счастливо-які фактори, які могли вплинути на водіння.

У підсумку переможцями Міжнародного Фіналу Optifuel Challenge 2019 стали:

  • 1-е місце – Франтишек Оравець зі Словаччини. Він отримає головний приз: вантажівку T High 480 від Renault Trucks 2019 року випуску.
  • 2-е місце – Пьотр Крахель, Польща.
  • 3-є місце – Паскаль Боссер, Франція.

Українець Євген Журавльов посів 11-е місце.

Список фіналістів:

Алжир: Набіл Бедреддін; TerrenoTrans

Бельгія: Джеральд Сундерманн; Coca Cola European Partners Belgium

Болгарія: Пламен Іванов; Sunny Co Ltd.

Чилі: Мігель Варгас; Transportes Berrios

Чехія: Девід Сучанек; Josef Lux – Eurotrans

Естонія: Калле Пум; Velirek Oü

Франція: Паскаль Боссер; Transports Rollin

Угорщина: Янош Сабадос; Moltrans

Ізраїль: Шломо Безерано; Bezerano Transport

Італія: Даніеле Люцертини; Autotrasporti Lucertini SRL

Латвія: Андрейс Шеффер; IFT, SIA

Литва: Ерік Садаускас; MS Transport, UAB

Европейский перекресток: Мікаель Шмітт; Di Edigio

Марокко: Атман Кардах; Socamtra

Польща: Пьотр Крахель; Concept Cargo Logistics

Португалія: Карлос Папелейра; Ribercer

Румунія: Костін Ангелеску; Costi Trans

Сербія та Чорногорія: Драган Раденкович; Transport Mrševi?

Словаччина: Франтишек Оравець; František Oravec

Іспанія: Рауль Альварес Табоада; Galicia Direct

Швейцарія: Рето Вінтербергер; Wüthrich Transporte GmbH

Туніс: Адель Нефзі; Transpool

Туреччина: Омер Яман; Aktur Logistic

Україна: Євген Журавльов; Журавльов ПЕ

Великобританія: Гері Мастермен; Earl Transport ltd.