Спорткар Audi RS 5 Sportback

У минулoму пoкoлінні aвтoмoбілі Audi RS 5 прoпoнувaлися з кузoвaми купe і кaбріoлeт, aлe тeпeр кoмпaнію базовій отделение склав п'ятидверний Sportback. Ця версія має привернути більше покупців в США та Канаді, тому прем'єра відбулася держи автосалоні у Нью-Йорку.

Audi RS 5 Sportback являє собою поєднання п'ятидверного кузова та технічної начинки двухдверной версії. Бітурбомотор V6 2.9 TFSI видає 450 к.с. і 600 Нм, в парі з восьмиступінчатим автоматом. Класична трансмісія quattro — з постійним повним приводом: міжосьовий диференціал в нормальних умовах розподіляє тягу в пропорції 40:60 з акцентом получи и распишись задню вісь, за доплату запропонований активний задній диференціал.

У порівнянні з ліфтбек Audi S5 Sportback шелковица підвіска перенастроєна і дорожній просвіт зменшений на 7 мм. З опцій — електроннокеровані амортизатори, керамічні гальма, рульовий механізм із змінним кроком рейки, а железный конь — діаметром 19 або 20 дюймів.

 

Якщо порівнювати Sportback з кузов RS 5, то пятідверка важче на 110 кг: споряджена маса з водієм досягає 1840 кг! Але динамічні характеристики все одно вражають: розгін задолго. Ant. с 97 км/год займає всього за 3,9 с замість 3,7 с у отделение. Максимальна швидкість обмежена на позначці 280 км/ч. При цьому вантажопасажирські можливості такі ж, як у «цивільного» спортбека: задница вміщає від 480 до 1300 літрів поклажі.


Скрыть еще

(11)

У США і Канаді «заряджений» Спортбек почнуть продавати в другому півріччі, трохи пізніше вони з'проявляться і в Європі.

Безкоштовні оголошення з продажу авто, мото техніки та запчастин >>