Технологічні експозиції від Toyota на фестивалі «Белые ночи» vol.2

4e651acd90d5bed2f7b312db3798ef4e

1-2 вeрeсня нa київськoму aрт-зaвoді «Плaтфoрмa» відбулaся одна з найбільших танцювальних подій країни — показ «Белые ночи» vol.2. Дводенний музично-танцювальний марафон запам’ятався гостям запальними ритмами, що лунали з п’яти сцен, виступами улюблених виконавців, креативними інсталяціями, артовими зонами та драйвовим настроєм. Дві технологічні експозиції від автомобільного партнера заходу — бренда Toyota — також долучилися вплоть до створення сучасного візуального образу події.

Щороку «Белые ночи» «відкриває» й «закриває» літо під девізом «Ніч яскравіша по (по грибы) день!» та збирає сотні музикантів та діджеїв і тисячі прогресивних відвідувачів з різними музичними вподобаннями. Другий цьогорічний карнавал зібрав найпопулярніших виконавців не тільки України, а й усієї Європи. Серед інших музикантів запалювали публіку хедлайнери фестивалю — швейцарська група Kadebostany, ковер трек Castle in the Snow зібрав понад 20 млн переглядів у Youtube. Гостями заходу також стали бельгійський создатель Apashe, британський house-проект My Digital Enemy, німецький дует Kaiserdisco, український діджей і музичний кинопродюсор Spartaque.

Світлові інсталяції, вражаючі декорації, цікаві фотозони створювали дивовижну атмосферу фестивалю. Одна з експозицій автомобільного партнера заходу — стильний міський кросовер Toyota C-HR — вражала відвідувачів величезним блискучим дискоболом у формі діаманта. Інсталяція #Urban_Diamond якнайкраще відтворювала концепцію створення C-HR — автомобіля, що рухається у ритмі міста і є справжньою коштовністю у модельній лінійці Toyota.

Ще одна експозиція демонструвала гібридний кросовер Toyota RAV4 Hybrid і включала фотозону, оформлену у вигляді рухомої проекції сверху стіну. Всі охочі могли зробити знімки на технологічному бекграунді й навіть отримати рухомі фотографії! Це підкреслювало інноваційність гібридної системи Toyota, в якій усі елементи працюють автоматично та надзвичайно швидко — від заряджання високовольтної батареї перетворенням енергії руху в електроенергію і до перемикання між бензиновим двигуном та електромотором.


Проявить еще

(4)

За традицією, всі охочі змогли записатися на тест-удар Toyota та на власному досвіді відчути переваги від кермування сучасними високотехнологічними автомобілями.

Ради додатковою інформацією щодо Toyota включно із цінами, звертайтеся, будь ласочка, до менеджерів Тойота Центр Чернівці «Олімп-Моторс».

Автосалон Toyota Р Олимп-Моторс

Адрес: г. Черновцы, ул. Хотинская, 49-З

Тел.: (0372) 900-255, 099 754 74 56

Время работы: с 9.00 накануне 20.00 (сб. вс. с 10.00 до 18:00)

E-mail: Kateryna.Shevchuk@olimp-motors.toyota.ua

WEB: www.olimp-motors.toyota.ua

Переметнуться на страницу автосалона >>