Тойота Центр Чернівці «Олімп-Моторс»: Народжена легенда, яку ніколи не спинити. Світова премєра нового Land Cruiser

60 рoків нaзaд пeршe пoкoління Land Cruiser підкoрилo гoру Фудзі, і з тoгo часу цей автомобіль безлюдный (=малолюдный) спинити. Він залишається унікальним у своєї здатності доставити вас куди завгодно. Він поєднує відмінну якість, довговічність та надійність, а також неперевершені позашляхові характеристики. Новий Land Cruiser такий а невтомний. Тепер він має досконаліші технології, більше новітніх систем безпеки та потужніші динамічні характеристики чтобы пересування по будь-якій місцевості.

Сила і цілеспрямованість у кожній лінії

Новий Land Cruiser ще більше покращує свою репутацію завдяки новому сучасному та надійному зовнішньому дизайну. Кожна лінія предназначаться чіткій меті створити більш динамічний профіль: капот нової форми угоду кому) покращення видимості дороги попереду; надзвичайно міцна, стійка до деформації рамна конструкція кузова; світлодіодні фари та отвори решітки радіатора розташовані вище чтобы максимального захисту і глибини проходження броду. Задня частина тепер має вдосконалений общество фар з світлодіодним стоп-сигналом.

На бездоріжжі чи автошляхах — осмотр завжди

Буксирування спорядження, рух бездоріжжям, боротьба з дощем, снігом та льодом — жоден інший позашляховик маловыгодный зрівняється з новим Land Cruiser, що пропонує унікальну комбінацію динаміки в автошляхах з продуктивністю на бездоріжжі. Він оснащений Drive Mode Select System, електронно-модульованою кінетичною динамічною системою підвіски (KDSS), яка оптимізує ефект передніх і задніх стабілізаторів про покращених ходових характеристик. Отож, ви готові до будь-яких майбутніх подорожей!

 

Переправа сверх річку, підйом по схилу, спуск скелястим шляхом — здатність Land Cruiser долати найскладніше бездоріжжя вже стала легендарною. Конструкция кругового огляду Multi-Terrain Monitor (MTM) тепер має функцію відтворення рельєфу під автомобілем та монітором панорамного огляду, а також систему вибору режиму руху Multi-Terrain Select (МТС) у поєднанні з системою допомоги при їзді по части бездоріжжю — тепер ви готові долати найскладніші маршрути.

 

Витончений удобство

Унікальне поєднання функціональності, майстерності та уваги до деталей робить Land Cruiser найкращим вибором про пересування по будь-якому маршруту. Перебування в автомобілі стало ще комфортнішим завдяки вентильованим переднім сидінням, електричному обігріву вітрового скла й омивачів, а також бічними дзеркалами, що автоматично нахиляютьсяпід время руху заднім ходом. Нова панель приладів із заново розробленою центральною консоллю з 8-дюймовим екраном мультимедійної системи Toyota Touch® 2 з Go має ергономічніші, функціонально згруповані перемикачі, які розділені возьми конкретні зони. Перемикачі трансмісії, передач і кнопки керування комфортом у салоні прості у використанні ради будь-яких дорожніх умов.

Неперевершене джерело сили

Новий Land Cruiser оснащений 2,8-літровим турбодизелем D-4D з автоматичною коробкою передач, або 2,7-літровим бензиновим двигуном VVT-i, або 4,0-літровим бензиновим двигуном V6 Dual VVT-i. Найекономічніший 2,8-літровий дизельний двигун оснащено електронно керованою системою впорскування палива типу «common rail», яка забезпечує високий тиск та кращий обследование тиску впорскування. Доступний у автоматичному варіанті, двигун 2.8 D-4D можна поєднати із 6-ступінчастою інтелектуальною автоматичною трансмісією з електронним керуванням (6 Super ECT), яка має декілька систем управління, призначених пользу кого покращення економії палива та ходових характеристик.

Автосалон Toyota Центр Лахо-Моторс

Адрес: г. Черновцы, ул. Хотинская, 49-З

Тел.: (0372) 900-255, 099 754 74 56

Время работы: с 9.00 прежде 20.00 (сб. вс. с 10.00 до 18:00)

E-mail: Kateryna.Shevchuk@olimp-motors.toyota.ua

WEB: www.olimp-motors.toyota.ua

Переступить на страницу автосалона >>