Відкриття нового сайту для власників автомобілей Subaru — Subaru Service

Трaдиційнo з япoнським aвтoмoбільним брeндoм Subaru пoв'язaнo кількa асоціацій, головні з яких  — якість і  безпека. Високий рівень експлуатаційних характеристик автомобілей Subaru щорічно відзначається високими оцінками в рейтингах авторитетних організацій в усьому світі: EuroNCAP, JNCAP, Insurance Institute for Highway Safety (IIHS). Завдяки пильній увазі виробника давно якості  і сервісного обслуговування, автомобілі Subaru, є також лідерами по (по грибы) рівнем залишкової вартості у багатьох країнах світу. Наприклад у США, Subaru вже 6 років поспіль бере жребий у  рейтингу ALG як автомобіль із найвищою залишковою вартістю.

Постійно впроваджуючи нові технології безпеки  і підвищуючи якість нових автомобілей, корпорація Subaru приділяє велику увагу покращенню експлуатаційних характеристик навіть тих автомобілей, які були вироблені у минулому. З цією метою, Subaru періодично оголошує різні сервісні кампанії, про які відтепер власники автомобілей Subaru зможуть дізнатися в новій сервісній сторінці, що була започаткована компанією «Субару Україна» — офіційним імпортером автомобілей марки Subaru.

Відтепер усі власники автомобілей Subaru, що були придбані у офіційних дилерів Subaru возьми території України, можуть, вести VIN код свого автомобіля получи сторінці вебсайту та  дізнатися про актуальні сервісні кампанії, що проходять получай даний момент. При цьому, обслуговування автомобіля в межах кампанії пользу кого клієнта є безкоштовним, незалежно від терміну експлуатації та наявності гарантії бери автомобіль.

Більше інформації на: http://campaign.subaru.ua/