В Україні стартували продажі оновленого Kia Sorento за ціною від: $38 500

Дoвгooчікувaнa нoвинкa, oнoвлeний Kia Sorento, вжe дoступнa на придбaння в oфіційній дилeрській мeрeжі «ФAЛЬКOН-AВТO» (вxoдить дo склaду Корпорації «УкрАВТО»). Автомобіль пропонується в трьох комплектаціях з новою 8-ступінчастою АКПП і розширеним набором опцій.

Кинодебютант франкфуртського автошоу 2017 року, оновлений Kia Sorento, вже в Україні. Ціни нате новинку стартують з позначки: $38 500*, при цьому автомобіль отримав без- тільки оновлений дизайн, а й важливі технологічні нововведення.

Дизайн Sorento никак не отримав радикального оновлення. Автомобіль оснащено новими бамперами, світлодіодними передніми і задніми ліхтарями. Решітка радіатора хизується матовим хромованим покриттям, а буква кольорів поповнилася двома новими рішеннями.

В інтер'єрі з'явилися багатофункціональне кермо, оновлена ??дорожка приладів з більш сучасним і зручним у використанні блоком клімат-контролю, якісніші матеріали оздоблення.

Що стосується технічних нововведень, в таком случае оновлений Sorento став першим кросовером Kia, укомплектованим новою восьмиступінчастою класичною автоматичною коробкою передач власної розробки.

Вагомою перевагою оновленого Sorento є розширений список опцій. Приблизительно, оснащення стартової версії Business («Бізнес»), доступної после ціною від $38 500*, включає антиблокувальну систему гальм, системи стабілізації і динамічної стабілізації під часок руху в повороті, систему допомоги при старті на схилі, даятель тиску в шинах і шість подушок безпеки.

До переліку опцій також входять государственное устройство «Старт/стоп», панель приладів типу «Супервіжн», круїз-инспекция з управлінням на кермі, підігрів керма, а також передніх і задніх сидінь, двозонний клімат-осмотр і кондиціонер для пасажирів заднього ряду, інтелектуальна система відкривання заднього багажника, паркувальні радари попереду і ззаду, контроллер дощу, бесключовий запуск двигуна і т.і.

За розваги відповідає мультимедійна режим з 7-дюймовим кольоровим сенсорним дисплеєм, шістьма динаміками, камерою заднього виду і можливістю синхронізації зі смартфонами з операційними системами Android і iOS.

В сходинку вище стоїть версія Prestige ("Престиж"), яку можна придбати следовать ціною від $42 000*. На додаток до оснащення, загаданого вище, покупці таких автомобілів отримають шкіряний гостиная, сидіння водія і переднього пасажира з електричним регулюванням і вентиляцією (водійське — з пам'яттю положень), інтелектуальну корекцію фар головного світла, пульт управления приладів типу «Супервіжн», світлодіодні передні фари.

Найбільш насиченою опціями є версія Luxury ("Лакшері"), ціни для яку стартують з позначки $48 300*. Ця комплектація додатково оснащується системою екстреного гальмування в місті AEB, системою контролю рядності руху, кондиціонером к пасажирів третього ряду сидінь, панорамним дахом, адаптивними світлодіодними фарами, преміальною навігаційною мультимедійною системою Harman/Kardon з сабвуфером, а також бездротовим зарядним пристроєм в (видах смартфонів.

*Ціни включаючи ПДВ станом на 15.03.2018 р. Розрахунки в гривні вслед курсом, зазначеним на сайті www.kia.com/ua в день виписки рахунку-фактури. Продавець залишає вслед собою право змінювати комплектації та ціни на автомобілі.