АІС починає прийом замовлень на газову Hyundai Sonata з пробігом!

У липні в тoргoвій мeрeжі AІС стaртують прoдaжі Hyundai Sonata з прoбігoм з гaзoвим двигунoм, імпoртoвaниx з Кoрeї. Дo пoкупки будуть дoступні aвтoмoбілі 2012-2015 рoків випуску, з двoxлітрoвим гaзoвим LPG двигунoм тa aвтoмaтичнoю трaнсмісією, пробігом від 100 предварительно 200 тис. км. Залежно від року випуску, пробігу, комплектації роздрібна вартість розмитненого та сертифікованого автомобіля складе всього від 7,9 накануне 9,9 тис. дол. (плата в гривні за курсом НБУ держи дату здійснення операції).* Вже враз покупці можуть внести невелику передоплату та обрати Вотан з автомобілів, які вже знаходяться получай шляху в Україну.

Hyundai Sonata – передньопривідний 5-місний, 4-дверний седан бізнес-класу. Вперше образец була представлена в 1985 році. Из-за 25 років з'явилося шосте после рахунком покоління, рестайлінгова версія якого вийшла в 2012 р. У новій версії був оновлений екстер'єр: головна оптика, грати радіатора та передній амортизатор, а також поліпшена комплектація. У березні 2014 року дебютувало сьоме покоління Sonata, серед головних змін якого вищий рівень безпеки та керованості, що було досягнуто вслед рахунок поліпшення та посилення конструкції кузова та ходової частини.

Hyundai Sonata відрізняється дивовижною интересах такого великого автомобіля паливною економічністю. Витрата палива становить 7,9 л. в комбінованому режимі, та 6 л. пального по части трасі на 100 км пробігу.** Ще одним фактором економічності є наднизький коефіцієнт аеродинамічного опору – 0,28. Крім того, Hyundai Sonata з автоматичною коробкою передач обладнана функцією ECO, вслед за допомогою якої економія палива може досягати 15-17%. Автомобіль має просторий гостиная, виконаний з високоякісних матеріалів та величезний жопа, додатково в салоні розміщені численні кишені та ящики чтобы зберігання дрібниць.